Consoles: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| [[Panasonic M2 Prototype|Panasonic M2 Prototype]] || || M2 Console || [[Panasonic|Panasonic]] || Unreleased || {{Template:Flag-jp}} | | [[Panasonic M2 Prototype|Panasonic M2 Prototype]] || || M2 Console || [[Panasonic|Panasonic]] || Unreleased || {{Template:Flag-jp}} | ||
|- | |||
| [[Panasonic Pop-I|Panasonic Pop-I]] || FZ-55 || M2 Console || [[Panasonic|Panasonic]] || 1999? || {{Template:Flag-jp}}{{Template:Flag-us}} | |||
|- | |- | ||
| [[Panasonic Robo|Panasonic ROBO 3DO]] || N-1005 || 3DO Console || [[Panasonic|Panasonic]] || 1993 || {{Template:Flag-jp}} | | [[Panasonic Robo|Panasonic ROBO 3DO]] || N-1005 || 3DO Console || [[Panasonic|Panasonic]] || 1993 || {{Template:Flag-jp}} |