Consoles: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| [[LG Alive 2|LG Alive 2]] || || 3DO Console || [[LG|LG]] || November 1996 || {{Template:Flag-kr}} | | [[LG Alive 2|LG Alive 2]] || || 3DO Console || [[LG|LG]] || November 1996 || {{Template:Flag-kr}} | ||
|- | |||
| [[M2 Vending Machine|M2 Vending Machine]] || || M2 Vending Tech || [[Apex Corporation|Apex Corporation]] || 1998 || {{Template:Flag-jp}} | |||
|- | |- | ||
| [[Panasonic FZ-1|Panasonic FZ-1 R.E.A.L. 3DO Interactive Multiplayer]] || FZ-1 || 3DO Console || [[Panasonic|Pansonic]] || 1993 || {{Template:Flag-eu}}{{Template:Flag-us}}{{Template:Flag-jp}} | | [[Panasonic FZ-1|Panasonic FZ-1 R.E.A.L. 3DO Interactive Multiplayer]] || FZ-1 || 3DO Console || [[Panasonic|Pansonic]] || 1993 || {{Template:Flag-eu}}{{Template:Flag-us}}{{Template:Flag-jp}} |