Peripherals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[Rock 3 Joystick|Rock 3 Joystick]] || || Controller || || ??? || | | [[Rock 3 Joystick|Rock 3 Joystick]] || || Controller || || ??? || | ||
|- | |||
| [[Sanyo Control Pad|Sanyo Control Pad]] || IMP-CP1 || Controller || [[Sanyo|Sanyo]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |