Peripherals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| [[Sanyo Control Pad|Sanyo Control Pad]] || IMP-CP1 || Controller || [[Sanyo|Sanyo]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} | | [[Sanyo Control Pad|Sanyo Control Pad]] || IMP-CP1 || Controller || [[Sanyo|Sanyo]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} | ||
|- | |||
| [[Sidekick Controller|Sidekick Controller]] || || Controller || [[Tommo|Tommo]] || ??? || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |