Peripherals: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[Panasonic FZ-JP2X Controller|Panasonic FZ-JP2X Controller]] || FZ-JP2X || Controller || [[Panasonic|Panasonic]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} | | [[Panasonic FZ-JP2X Controller|Panasonic FZ-JP2X Controller]] || FZ-JP2X || Controller || [[Panasonic|Panasonic]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} | ||
|- | |||
| [[Panasonic FZ-JS1 Digital Stick Controller|Panasonic FZ-JS1 Digital Stick Controller]] || FZ-JS1 || Controller || [[Panasonic|Panasonic]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} | |||
|- | |- | ||
| [[Panasonic Karaoke Mixer|Panasonic Karaoke Mixer]] || FZ-AK1 || Karaoke Mixer || [[Panasonic|Panasonic]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} | | [[Panasonic Karaoke Mixer|Panasonic Karaoke Mixer]] || FZ-AK1 || Karaoke Mixer || [[Panasonic|Panasonic]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} |