Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| [[D2 M2 Game Flyer|D2 M2 Game Flyer]] || Flyer || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D2|D2]] || || {{Template:Flag-jp}} || | | [[D2 M2 Game Flyer|D2 M2 Game Flyer]] || Flyer || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D2|D2]] || || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Defcon 5 T Shirt|Defcon 5 T Shirt]] || Clothing || >> || N/A || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Dragon Ball Z Cards|Dragon Ball Z Cards]] || Cards || || Dragon Ball Z || 1999? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Dragon Ball Z Cards|Dragon Ball Z Cards]] || Cards || || Dragon Ball Z || 1999? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
Line 121: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
| [[Nice Body Game Flyer|Nice Body Game Flyer]] || Flyer || || [[Nice Body All-Star Suiei Taikai|Nice Body All-Star Suiei Taikai]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Nice Body Game Flyer|Nice Body Game Flyer]] || Flyer || || [[Nice Body All-Star Suiei Taikai|Nice Body All-Star Suiei Taikai]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[NOB-Neo Organic Bioform Calendar|N.O.B.: Neo Organic Bioform Calendar]] || Calendar || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[NOB-Neo Organic Bioform Game Flyer|N.O.B.: Neo Organic Bioform Game Flyer]] || Flyer || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[NOB-Neo Organic Bioform Game Flyer|N.O.B.: Neo Organic Bioform Game Flyer]] || Flyer || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |- | ||
| [[NOB-Neo Organic Bioform Plastic Flyer|N.O.B.: Neo Organic Bioform Plastic Flyer]] || Flyer || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[NOB-Neo Organic Bioform Plastic Flyer|N.O.B.: Neo Organic Bioform Plastic Flyer]] || Flyer || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[NOB-Neo Organic Bioform Watch|N.O.B.: Neo Organic Bioform Watch]] || Watch || || [[NOB-Neo Organic Bioform|NOB-Neo Organic Bioform]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Oyaji Hunter Mahjong Art|Oyaji Hunter Mahjong Art]] || Promotional || [[Warp|Warp]] || [[Oyaji Hunter Mahjong|Oyaji Hunter Mahjong]] || ??? || {{Template:Flag-us}} || | | [[Oyaji Hunter Mahjong Art|Oyaji Hunter Mahjong Art]] || Promotional || [[Warp|Warp]] || [[Oyaji Hunter Mahjong|Oyaji Hunter Mahjong]] || ??? || {{Template:Flag-us}} || |