Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
| [[The Tower Game Flyer|The Tower Game Flyer]] || Flyer || || [[The Tower|The Tower]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[The Tower Game Flyer|The Tower Game Flyer]] || Flyer || || [[The Tower|The Tower]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Tokimeki Mahjong Paradise Special Game Flyer|Tokimeki Mahjong Paradise Special Game Flyer]] || Flyer || || [[Tokimeki Mahjong Paradise Special|Tokimeki Mahjong Paradise Special]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Total Eclipse Lord Zodac Head|Total Eclipse Lord Zodac Head]] || Promotional || || [[Total Eclipse(NA)|Total Eclipse]] || || {{Template:Flag-us}} || | | [[Total Eclipse Lord Zodac Head|Total Eclipse Lord Zodac Head]] || Promotional || || [[Total Eclipse(NA)|Total Eclipse]] || || {{Template:Flag-us}} || |