Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 199: | Line 199: | ||
|- | |- | ||
| [[Tanjo Debut Pure Game Flyer|Tanjo Debut Pure Game Flyer]] || Flyer || || [[Tanjo Debut Pure|Tanjo Debut Pure]] || || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Tanjo Debut Pure Game Flyer|Tanjo Debut Pure Game Flyer]] || Flyer || || [[Tanjo Debut Pure|Tanjo Debut Pure]] || || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Tanjo Debut Pure Poster|Tanjo Debut Pure Poster]] || Poster || || [[Tanjo Debut Pure|Tanjo Debut Pure]] || || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Tetragon Press Kit WCES 1994|Tetragon Press Kit WCES 1994]] || Press Kit || [[Tetragon|Tetragon]] || || 1994 || {{Template:Flag-us}} || | | [[Tetragon Press Kit WCES 1994|Tetragon Press Kit WCES 1994]] || Press Kit || [[Tetragon|Tetragon]] || || 1994 || {{Template:Flag-us}} || |