Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[Bonogurashi Stickers|Bonogurashi Stickers]] || Stickers || || [[Bonogurashi|Bonogurashi]] || 1996? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Bonogurashi Stickers|Bonogurashi Stickers]] || Stickers || || [[Bonogurashi|Bonogurashi]] || 1996? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |- | ||
| [[Blue Forest Story Poster|Blue Forest Story Poster]] || Poster || || [[Blue Forest Story|Blue Forest Story]] || 1996 | | [[Blue Forest Story Calendar|Blue Forest Story Calendar]] || Calendar || || [[Blue Forest Story|Blue Forest Story]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Blue Forest Story Poster|Blue Forest Story Poster]] || Poster || || [[Blue Forest Story|Blue Forest Story]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Capcom August 1995 Lineup|Capcom August 1995 Lineup]] || Pamphlet || [[Capcom|Capcom]] || Various || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Capcom August 1995 Lineup|Capcom August 1995 Lineup]] || Pamphlet || [[Capcom|Capcom]] || Various || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || |