Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 199: | Line 199: | ||
|- | |- | ||
| [[Street Fighter Phone Card|Street Fighter Phone Card]] || Phone Card || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Street Fighter Phone Card|Street Fighter Phone Card]] || Phone Card || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Street Fighter Poster|Street Fighter Poster]] || Poster || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Street Fighter Watch|Street Fighter Watch]] || Promo || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Street Fighter Watch|Street Fighter Watch]] || Promo || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || |