Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
| [[OverDrivin Game Flyer|OverDrivin Game Flyer]] || Flyer || || [[Road & Track Presents OverDrivin|Road & Track Presents OverDrivin]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[OverDrivin Game Flyer|OverDrivin Game Flyer]] || Flyer || || [[Road & Track Presents OverDrivin|Road & Track Presents OverDrivin]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Panasonic 3DO Comic Catalog|Panasonic 3DO Comic Catalog]] || Pamphlet || [[Panasonic|Panasonic]] || Various || 1995? || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket|Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket]] || Clothing || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket|Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket]] || Clothing || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || |