Japanese Posters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Dragon Tycoon Edge Plastic Flyer|Dragon Tycoon Edge]] || Flyer || || [[Dragon Tycoon Edge|Dragon Tycoon Edge]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Dragon Tycoon Edge Plastic Flyer|Dragon Tycoon Edge]] || Flyer || || [[Dragon Tycoon Edge|Dragon Tycoon Edge]] || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Eigo de Go Game Flyer|Eigo de Go!]] || Flyer || || [[Eigo de Go|Eigo de Go]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Emit Vol 2 Game Flyer|Emit Vol 2]] || Flyer || [[Koei|Koei]] || [[Emit Vol 2|Emit Vol 2]] || || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Emit Vol 2 Game Flyer|Emit Vol 2]] || Flyer || [[Koei|Koei]] || [[Emit Vol 2|Emit Vol 2]] || || {{Template:Flag-jp}} || |