Japanese Posters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| [[Tokimeki Mahjong Paradise Special Game Flyer|Tokimeki Mahjong Paradise Special]] || Flyer || || [[Tokimeki Mahjong Paradise Special|Tokimeki Mahjong Paradise Special]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Tokimeki Mahjong Paradise Special Game Flyer|Tokimeki Mahjong Paradise Special]] || Flyer || || [[Tokimeki Mahjong Paradise Special|Tokimeki Mahjong Paradise Special]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[TV Pot Game Flyer|TV Pot]] || Flyer || [[Aladdin Studios|Aladdin Studios]], [[Japan Asobi Plans|Japan Asobi Plans]] || [[TV Pot|TV Pot]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Yu Yu Hakusho Poster|Yu Yu Hakusho]] || Poster || || [[Yu Yu Hakusho|Yu Yu Hakusho]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Yu Yu Hakusho Poster|Yu Yu Hakusho]] || Poster || || [[Yu Yu Hakusho|Yu Yu Hakusho]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || |