Japanese Posters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
| [[Yu Yu Hakusho Poster|Yu Yu Hakusho]] || Poster || || [[Yu Yu Hakusho|Yu Yu Hakusho]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Yu Yu Hakusho Poster|Yu Yu Hakusho]] || Poster || || [[Yu Yu Hakusho|Yu Yu Hakusho]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Way Of The Warrior Game Flyer|Way Of The Warrior]] || Flyer || [[Panasonic|Panasonic]] || [[Way of the Warrior(JP)|Way Of The Warrior]] || || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[World Cup Special Flyer|World Cup Special]] || Flyer || || [[World Cup Special|World Cup Special]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[World Cup Special Flyer|World Cup Special]] || Flyer || || [[World Cup Special|World Cup Special]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |- | ||
|} | |} |