Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| [[Theme Park Game Flyer|Theme Park Game Flyer]] || Flyer || || [[Theme Park(JP)|Theme Park]] || || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Theme Park Game Flyer|Theme Park Game Flyer]] || Flyer || || [[Theme Park(JP)|Theme Park]] || || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Ultraman Powered Badge|Ultraman Powered Badge]] || Badge || || [[Ultraman Powered|Ultraman Powered]] || 1994 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |