Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[Real Perfect World Game Flyer|Real Perfect World Game Flyer]] || Flyer || [[Electronic Arts|Electronic Arts]] || [[Real Perfect World|Real Perfect World]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Real Perfect World Game Flyer|Real Perfect World Game Flyer]] || Flyer || [[Electronic Arts|Electronic Arts]] || [[Real Perfect World|Real Perfect World]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Road Rash Plastic Flyer|Road Rash Plastic Flyer]] || Flyer || [[Electronic Arts|Electronic Arts]] || [[Road Rash(JP)|Road Rash]] || || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Sanyo Flyer October 1994|Sanyo Flyer October 1994]] || Pamphlet || [[Sanyo|Sanyo]] || Various || 1994 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Sanyo Flyer October 1994|Sanyo Flyer October 1994]] || Pamphlet || [[Sanyo|Sanyo]] || Various || 1994 || {{Template:Flag-jp}} || |