Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| [[Sanyo Paper Bag|Sanyo Paper Bag]] || Paper Bag || [[Sanyo|Sanyo]] || NOB/Baseball || 1995? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Sanyo Paper Bag|Sanyo Paper Bag]] || Paper Bag || [[Sanyo|Sanyo]] || NOB/Baseball || 1995? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Shock Wave 2 Postcard|Shock Wave 2 Postcard]] || Flyer || [[Electronic Arts|Electronic Arts]] || [[Shock Wave 2|Shock Wave 2]] || 1995? || {{Template:Flag-us}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Street Fighter Calendar|Street Fighter Calendar]] || Calendar || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Street Fighter Calendar|Street Fighter Calendar]] || Calendar || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || |