Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| [[D Autographed Disc|D Autographed Disc]] || Promotional || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D no Shokutaku|D no Shokutaku]] || || {{Template:Flag-jp}} || | | [[D Autographed Disc|D Autographed Disc]] || Promotional || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D no Shokutaku|D no Shokutaku]] || || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[D Game Flyer|D Game Flyer]] || Flyer || || [[D no Shokutaku|D no Shokutaku]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[D Key|D Key]] || Promotional || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D(NA)|D]] || || {{Template:Flag-us}} || | | [[D Key|D Key]] || Promotional || [[Panasonic|Panasonic]] || [[D(NA)|D]] || || {{Template:Flag-us}} || |