Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 183: | Line 183: | ||
|- | |- | ||
| [[Street Fighter Phone Card|Street Fighter Phone Card]] || Phone Card || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Street Fighter Phone Card|Street Fighter Phone Card]] || Phone Card || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Street Fighter Watch|Street Fighter Watch]] || Promo || [[Capcom|Capcom]]/[[Panasonic|Panasonic]] || [[Super Street Fighter II Turbo(JP)|Super Street Fighter II Turbo]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Super Real Mahjong PIV Game Flyer|Super Real Mahjong PIV Game Flyer]] || Flyer || || [[Super Real Mahjong PIV|Super Real Mahjong PIV]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Super Real Mahjong PIV Game Flyer|Super Real Mahjong PIV Game Flyer]] || Flyer || || [[Super Real Mahjong PIV|Super Real Mahjong PIV]] || 1996 || {{Template:Flag-jp}} || |