Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| [[Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket|Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket]] || Clothing || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket|Panasonic FZ-10 1st Anniversary Jacket]] || Clothing || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | ||
|- | |||
| [[Panasonic Store Kiosk|Panasonic Store Kiosk]] || Kiosk || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-us}} || | |||
|- | |- | ||
| [[Panasonic Real 3DO Bag|Panasonic Real 3DO Bag]] || Bag || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || | | [[Panasonic Real 3DO Bag|Panasonic Real 3DO Bag]] || Bag || [[Panasonic|Panasonic]] || N/A || ??? || {{Template:Flag-jp}} || |
Revision as of 06:23, 4 June 2023