Promo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 237: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
| [[WCES 1995 Video Game Preview Guide|WCES 1995 Video Game Preview Guide]] || Pamphlet || || Various || 1995 || {{Template:Flag-us}} || | | [[WCES 1995 Video Game Preview Guide|WCES 1995 Video Game Preview Guide]] || Pamphlet || || Various || 1995 || {{Template:Flag-us}} || | ||
|- | |||
| [[Yu Yu Hakusho Game Flyer|Yu Yu Hakusho Game Flyer]] || Flyer || || [[Yu Yu Hakusho|Yu Yu Hakusho]] || 1995 || {{Template:Flag-jp}} || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |